Pages Menu
Categories Menu

Po czym poznac dobra klinike chirurgii estetycznej

Po czym poznac dobra klinike chirurgii estetycznej

Wielu lekarzy podjęcia specjalistycznego szkolenia za granicą, szczególnie w Stanach Zjednoczonych i Europie, są co najmniej tak samo dobrze wykwalifikowana jako lekarze w tych krajach.

Singapur i Malezja również dobrze rozwinięte zaplecze medyczne.

Wycieczki medyczne do Indii Wschodnich

Dla pacjentów z Ameryki Północnej, Indii Wschodnich i Kostaryka w szczególności, są wybrane miejsca docelowe dla turystyki medycznej.https://metryicentymetry.pl/

Kostaryka zapewnia ścisłą, niedrogie, wysokiej jakości opieki medycznej bez locie trans-Pacyfiku. Koszt mądry, choć jest to bardziej kosztowne dla turystów medycznych ogólnie, szczególnie z miejsc poza USA.

Po czym poznac dobra klinike chirurgii estetycznej

Turystyka medyczna w Ameryce Południowej

Turystyka medyczna w Ameryce Południowej jest cantered głównie Brazylii, która stała się ośrodkiem chirurgii plastycznej przez wiele lat.

Z dużym napływem turystów medycznych szczególnie z USA, Brazylii zbudował dobrze rozwinięty sektor opieki zdrowotnej we wszystkich dziedzinach.

Choć nieco drożej niż w wielu innych miejscach, masz pewność dobrej jakości opieki zdrowotnej w Brazylii - jeden z najpiękniejszych krajów na Ziemi.

Argentyna ma również rozkwit branży turystyki medycznej, ale jego położenie geograficzne jest problemem dla wielu.

Po czym poznac dobra klinike chirurgii estetycznej

Reszta

Turystyka medyczna rozwija się w innych krajach z Europy Wschodniej, Afryki i Dubaju wkracza do branży.

Dubaj będzie zapewnienie Dubai Healthcare City od 2010 roku klinika będzie największym międzynarodowym centrum medyczne między Europą i Azji Południowo-Wschodniej. W tym nowym oddziale Harvard Medical School, będzie to prestiżowe, ale mające na turystów medycznych z większą ilością pieniędzy.

Europa Wschodnia i Afryka są rynki wschodzące, ale prawdopodobnie mają wiele do zrobienia, aby dopasować usługi zdrowotne dostępne w takich krajach jak Indie.

Indie Turystyki Medycznej dla

Istnieje wiele opcji dla turystów poszukujących medycznych za granicą opieki zdrowotnej i wielu miejsc mają powodów, aby ich polecam, ale ogólnie dla oc porównanie ofert turystów medycznych, będzie to Indie, które będą najbardziej atrakcyjne. Czemu? Wystarczy, Indie posiada szeroką gamę zabiegów, szpitale światowej klasy i personelu medycznego, jest tani i oferuje piękne miejsce na wakacje.

Artykuł dzięki: Nieruchomości komercyjne Łódź