Pages Menu
Categories Menu

Co daje nam masaz

Co daje nam masaz

Jeśli szukasz dla kariery i lubią pracować z ludźmi, masażu może być właśnie dla Ciebie. Istnieje wiele sposobów, można się dowiedzieć, jak zostać masażystką. Możesz przeszukiwać mnóstwo zasobów online lub skontaktować się z szkoły terapii masażu, aby uzyskać potrzebne informacje. Przede wszystkim trzeba ukończyć szkołę z dyplomem szkoły średniej. Nie będą przyjmowane do dowolnego programu terapii masaż bez tego certyfikatu. Należy również sprawdzić, od kwalifikacji wymaganych przez swojego stanu lub prowincji pracować jako zarejestrowany terapeuty, ponieważ nie wszystkie szkoły będą spełniać te wymagania.

Jak długo trzeba spędzić w szkole i cena czesne waha się od szkoły porównanie składek oc do ??szkoły. Być może trzeba będzie zrobić praktykę u zarejestrowanego terapeuty i zdać egzamin krajowego w celu uzyskania licencji. W przeważającej części, stając masażystką oznacza spędzeniu 2 lata w szkole na kursy w anatomii, które są zazwyczaj prowadzone przez lekarzy lub pielęgniarek. Inne kursy, które być może trzeba będzie podjąć obejmują:

* Fizjologia

* Patologia

* Ocena fizyczny

* Neurologia i

* Etyka

Jeśli planujesz założyć własną praktykę, może też chcesz wziąć udział w kursie biznesowym. Trzeba będzie zatrudnić sekretarkę, znaleźć przestrzeń biurową i mieć możliwość pobierania opłat od firm ubezpieczeniowych. Trzeba będzie również pracować w klinice w szkole po godzinach w celu uzyskania godzin klinicznych musisz ukończyć. To, oczywiście, będzie pod nadzorem zarejestrowanego masażysty lub RMT za krótki.

Artykuł dzięki: