Pages Menu
Categories Menu

Chirurgia estetyczna - cialo

Chirurgia estetyczna - cialo

Po obejrzeniu ktoś rozważa o liftingu (necklift) Często zadawane w moim Indianapolis chirurgii plastycznej praktyce "Jak moja szyja się w ten sposób?" Często mówią, że wyglądał dobrze dopiero kilka lat temu, a potem nagle to wygląda obecnie. Pytanie to jest dobry i zrozumienie, dlaczego iw jaki sposób szyi luźna i nisko wiszące opracowany pomaga docenić to, co plastikowe podejścia chirurgia może lub nie może pracować dla jego poprawy.

Trzy specyficzne czynniki anatomiczne przyczynić się do zmiany czyjegoś profilu szyi lub kąta, skóry, tłuszczu i mięśni. Skóra naszej twarzy i szyi odbywa się na miejscu przez więzadeł, które działają od spodu skóry do kości. (osteocutaneous więzadła) ze starzeniem się i grawitacji, te wiązadła rozluźnić, a skóra i tłuszcz z boku twarzy i szyi zaczyna spadać. Proces ten jest uwydatniony przez utratę elastyczności skóry z powodu przewlekłej utratą wilgoci i promieniowania UV. Wspólnie luźnej skóry rozwija się w szyję i jeden zaczyna dostrzegać wygląd jowling.

Chirurgia estetyczna - cialo

Składnik mięsień problem wynika z oddzielenia linii środkowej mięśnia platysmal. Bieganie z obojczyki do dolnej krawędzi żuchwy, ten duży arkusz dość powierzchowne mięśnie szyi utrzymuje struktury tłuszczowe i inne podciągnięty pod lub blisko szczęki. Jako jeden wieku, ten cienki mięsień dzieli w linii środkowej z brodą w dół przeszłość Jabłko Adama w odwróconego V mody. A szczelinami mięśni, tłuszcz znajdujący się w środku szyjki spada wspierania przyczyniając się do obniżenia kąta szyi. W gruboskórny szyi więcej tłuszczu, kąt szyi po prostu staje się bardziej rozwarty. W cienkiej skórze szyi, krawędzie mięśnia może być postrzegana jako powszechnie obserwowanych pasm szyi.

Zrozumienie, jak wieki szyi pomaga zrozumieć, co z tym zrobić. Najbardziej udane strategie leczenia szyi (np lifting) dotyczą wszystkich trzech anatomicznych problemów, usuwania tłuszczu, napinania skóry i wprowadzenie mięśni wraz z powrotem. To dlatego bardziej proste, mniej inwazyjne procedury, takie jak sama liposukcja, Ściągacze skórę lub małych operacji tuck-up nie są bardzo skuteczne w głównych kwesti http://windmar.com.pli starzenia się szyi. Choć mogą one być przydatne, jeśli są one wykonane, gdy oznaki starzenia karku dopiero zaczynają.

Artykuł dzięki: http://pik-okna.pl