Pages Menu
Categories Menu

Rekonstrukcja twarz po wypadku

Rekonstrukcja twarz po wypadku

Miejsca te obejmują żołądek (górną i dolną), górnej części pleców, pośladków i regionu. Te procedury mogą być również połączone za pomocą wkładki z tworzywa sztucznego i miejsc donorowych rekonstrukcji psycholog Warszawa regionu. Procedury te mogą być wykorzystywane do jednego lub obu organach.http://www.adamet.com.pl/tasmy-adamet/

Inną opcją dla rekonstrukcji jest przeróbka z brodawki i otoczki (ciemna regionu wokół piersi). To nie muszą być uwzględnione w procedurach, ale często są zakończone ostatni. Jednak, mimo że procedura ta jest opcjonalna, wiele kobiet zdecydować się na ten zabieg, bo również to sprawia, że ??piersi wyglądają bardziej naturalnie.

Rekonstrukcja twarz po wypadku

Sztuką w tego typu procedurze jest dopasowanie sutek z drugiej. Jednak wraz z pojawieniem się nowych technik, niektórzy lekarze są w stanie zrobić oszczędzające sutek mastektomii. Oszczędza to kobiety oryginalnego sutek i przebudowa została zakończona po tej części. Zaletą tej metody jest to, że pozwala chirurgowi dopasować obie piersi na bardziej naturalny wygląd.

rekonstrukcji piersi może odbywać się w jednej lub dwóch fazie. W podejściu jednofazowe, onkolog wykonaniu mastektomii kończy swoją część procedury. Następnie, zanim pacjent zostanie wyprowadzone znieczulenia, chirurg plastyczny rekonstruuje piersi. Zaletą tego podejścia jest to, że jest tylko jedna operacja do wykonania.

Rekonstrukcja twarz po wypadku

Podejście podwójna faza jest tak jak się wydaje. Narząd najpierw usuwa się, po czym pacjent wraca do odbudowy. Czy zdecydować się na pojedynczym lub podwójnym fazie może zależeć od rozległości nowotworu i możliwości swojego zakładu. Może szpital gdzie wykonuje chirurg onkologii nie ma chirurga plastycznego. Opcje te mogą jednak zostać omówione z lekarzem.

Choć radykalne podskórne mastektomie to główne operacje, nie muszą już być demoralizujące, jakby były dla naszych babć. Nowe techniki dają nowe życie kobiet, które miały raka.Mimo, że piersi nie będą mieli to samo wrażenie jak oryginał, odbudowa może pomóc kobiecie utrzymanie jej godności.

Artykuł dzięki: