Pages Menu
Categories Menu

Chirurgia estetyczna - twarz

Chirurgia estetyczna - twarz

Coraz częściej dzisiaj, ludzie zwracają się do chirurgii plastycznej, aby skorygować zniekształcenia lub stworzyć bardziej atrakcyjny wygląd, czy mają procedury, które dotyczą twarzy, piersi lub innych części ciała. Słychać głównie o chirurgii plastycznej, która jest estetyczne i kosmetyczne w przyrodzie, ale są też chwile, kiedy operacja plastyczna jest stosowane w odbudowie zniszczonych obszarów ciała, a także chirurgii na rękach i nagrać leczenia.

przeszczepy skóry są czasami stosowane w chirurgii plastycznej i skóry można uzyskać od pacjenta lub od dawcy. These surgeries are most successful after careful closing of skin so that it follows your natural lines or skin folds. Zastosowanie najlepszych możliwych materiałów do zszywania będzie również pomóc uniknąć blizn z procedur.

Chirurgia kosmetyczna poprawia ogólny wygląd, za pomocą specjalnych technik medycznych i chirurgicznych. Pomaga przywrócić i utrzymać naturalny wygląd, a czasami jest używany do zwiększenia wygląd estetyczny kierunku bramki. Liposukcja, na przykład, usuwanie złogów tłuszczu z organizmu, bardziej przyjemny wygląd ogólny.

Chirurgia estetyczna - twarz

Niektóre z bardziej popularnych operacji plastycznych dzisiaj to zabieg twarzy, ujędrnienie i modelowanie brzucha i powiększenie piersi. W powiększania piersi, dodana ortodonta trójmiasto kształt pochodzi z soli, tłuszczu szczepienia lub protetyki. Piersi może być zmniejszona, jeśli są przewymiarowane, usuwając skórnych i niektóre tkanki gruczołowej. Wyciąg piersi mogą być wykonywane, które zmienią albo podnoszenia piersi. Czasami jest to zrobić po utracie wagi, gdy piersi wydają sag.

peelingi chemiczne są używane, aby zminimalizować blizny, zmarszczki i trądzik, w tym piegi i plamy starcze. Często użyciu fenolu i inne kwasy w procesie. Usta można plumped i zwiększona, i uszy mogą być przekształcone, co jest zwykle wykonywane przez przypięcie wystające ucho tak, aby zbliżyć się do głowicy.

Artykuł dzięki: