Pages Menu
Categories Menu

Chirurgia estetyczna - historia

Chirurgia estetyczna - historia

Coraz więcej osób z krajów uprzemysłowionych świata poszukują miejsc, gdzie mogą zarówno cieszyć się wakacjami i uzyskać pomoc medyczną po niższej cenie, niż w ich kraju zamieszkania.

turystów medycznych rosną w liczbach, ale który kraj jest najlepszy dla turystyki medycznej?

Wycieczki medyczne do Indii

Dla turystyki medycznej w Indiach jest stosunkowo nowym, ale ostatnie szacunki wskazują, że liczba pacjentów zagranicznych wzrasta o 30 procent rocznie.ubezpieczenie oc najtaniej

Indie mają światowej klasy placówek medycznych, z doskonałą pracowników we wszystkich obszarach opieki medycznej.

Wszystkie Indyjskie szpitale są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki elektronicznych i medycznych.

Indie mają również wyrafinowania technologicznego i infrastruktury, aby utrzymać swoją przewagę rynkową. Indian farmaceutyki na przykład, spełniają rygorystyczne wymogi amerykańskiej agencji Food and Drug Administration.

Jakość opieki Indii jest światowej klasy, konkurując z innym krajem uprzemysłowionym.

Indian centra medyczne świadczenia usług, które są w rzeczywistości niczym niezwykłym gdzie indziej. Na przykład pacjenci chirurgii stawu biodrowego w Indiach może mieć procedurę hip-nawierzchni, w której uszkodzone kości jest zabrane i zastąpione stopu chromu, operacji, która kosztuje mniej i powoduje mniej urazów niż tradycyjne operacje wymiany prowadzone w krajach zachodnich.

Wycieczki medyczne do Azji Południowo-Wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia oferuje kilka wielkich zalet turystyki medycznej w Tajlandii jest głównym celem i głównym rywalem do Indii.

Tajski zawód lekarza jest prawdopodobnie najbardziej zaawansowany w regionie, a kolejne fizjosport - dobry rehabilitant krakówrządy zainwestowały w zapewnieniu niezbędnej edukacji i szkoleń.

Artykuł dzięki: