Pages Menu
Categories Menu

Klinika chirurgii estetycznej - jak wybrac

Klinika chirurgii estetycznej - jak wybrac

Numery piąć się liczby dzieci dotkniętych jednym z najczęstszych zaburzeń neurobehawioralnych, Attention Deficit Hyperactivity Disorder (ADHD). Średni odsetek dzieci z ADHD stale wzrosła z 7,8% w roku 2003 do 9,5% w 2007 roku i nadal rośnie.

W dniu 13 listopada 2013 roku, Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) opublikowała statystyki z 2011 roku badania dzieci 4-17 lat.okna pcv zielona góra Dane te pokazują, że około 11% (6,4 mln) dzieci zdiagnozowano ADHD. W niektórych krajach liczba ta jest jeszcze większa z ponad 13,1% dzieci z tą diagnozą. Stawki diagnozy wzrosły również o średnim wzroście na poziomie 3% rocznie od 1997 do 2006 roku do 5% rocznie w okresie 2003-2011.

Objawy ADHD OD są opisane jako niezdolność do zwrócenia uwagi i skupić się, trudności w kontrolowaniu zachowań i nadpobudliwość. Objawy te mogą wykraczać poza latach dzieciństwa do dorosłości.

Klinika chirurgii estetycznej - jak wybrac

Przyczyny ADHD nie zostały jasno określone. Istnieje jednak coraz większa obawa obejmujące toksyny środowiskowe, polibromowanych eterów difenylowych (PBDE). PBDE są związki chemiczne stosowane jako środki zmniejszające palność używanych w produkcji materiałów budowlanych, mebli tapicerowanych, poduszki, tworzyw sztucznych, elektroniki, materace - zwłaszcza tych elementów wyprodukowanych przed rokiem 2005, gdy Konwencja Sztokholmie ograniczył produkcję przemysłową niektórych PBDE.

Jeden aspekt PBDE niepokojące jest to, że akumuluje się w naszym ciele, zwłaszcza w tkankach krwi, mleka bestia i tłuszczu. U. S. Badanie, przeprowadzone przez Environmental Working Group, wykazały, że średnie stężenie we krwi u dzieci (PBDE 62 części na miliard) były 3,2 razy wyższe niż ich matki. Co powoduje, że szczególnie niepokojące jest to, że w tym badaniu konserwacja platform wzięło udział amerykańskich matek i poprzednie badania wykazały obecność PBDE w mleku matki amerykańskich matek był już 75 razy wyższe niż matki europejskich.
Artykuł dzięki: https://www.witaminyswanson.pl/pl/c/Medicaline/43